شب عيد سال نو با لباس هاي هاليوودي لباس مي پوشيد

شب يلدا شب شبح جهاني است. از نيويورک به لس آنجلس، ساچمه ها، لباس هاي کوکتل، پاشنه هاي تيزي و لب هاي قرمز برجسته هر حزب نيويورک است. اين يک شب است که همه دوست دارند همه را بيرون کنند

قهوه شامپاين، موسيقي، خانواده و دوستان، و ما را آماده به قدم زدن در سبک با من 4 بهترين لباس سال نو براي سال 2018 من الهام بخش هاليوود.

مخملي

در حالي که در لسآنجلس، من لباس هاي عجيب و غريب سال نو را در هتل فوق العلام بلورلي هي و روياي هتل معتبر هاليوود شليک کردم. من اين شانس را به دست آوردم تا شما را آماده ي نيلي گلام کنيد، با استفاده از شروع کنيد.

سالها طول کشيد، بنابراين مي توانم بگويم که سال را با آن به پايان برسان. من برجسته رنگين کمان برجسته است که ما به نظر نمي رسد به اندازه کافي از، و يک الگوي عميق فلسفي عميق فلسفي، که هر شکل و فرم را تر. من يک کمربند چرمي را براي تسويه صندل چرم من اضافه کردم و يک ژاکت مخملي براي چانه زدن. مخملي عجيب و غريب است، و علاوه بر کامل به لباس شب سال نو. عينک قلب من بسيار در روند و پايان سرگرم کننده به اين نگاه پر جنب و جوش است.

من با سحر و جادو ها دوباره با لباس عروسک تلخ من رفتم. اين نگاه يک مورد دلخواه است. من آن را رنگارنگ و کوتاه نگه داشت، اما با يک لباس کلاسيک کلاسيک متناسب. اين لباس عالي است براي يک زن که مي خواهد سال خود را در يک يادداشت اعتماد به پايان برساند. اين پاشنه با يک پاشنه نه همراه با جزئيات کمان، اين کلاسيک است.

چاپ لئوپارد يک روند است که من آموخته ام عاشق اين سال است. بنابراين، اين لباس مخملي لئوپارد چيزي است که من مي خواهم براي نشان دادن آن را هيجان زده. لباس پوشيدن عالي است همه چيز، و حتي بهتر است در چاپ لئوپارد. اضافه کردن شکاف بالا، مطابق با پمپ هاي لئوپارد و لب قرمز اضافه کنيد و لباس هاي شب عيد سال نو را براي ني که بيش از حد خجالت نکشيدند، سر مي کنند.

نگاه نهايي من به نيويورک براي ني است که قصد دارند زندگي حزب باشند. لباس في با پاشنه هاي في تطبيق در طبقه رقص شگفت انگيز است. همه چيز در مورد اين نگاه مي گويد NYE. از رنگ به جنبش، اين لباس مي دهد که صداي هاليوود را دوست دارم.

اين لباس هاي شب سال نو الهام گرفته بود اما هاليوود، اما مهم نيست که چه شهر شما حزب است. آيا شما انتخاب مي کنيد کلاسيک، سرگرم کننده، sassy، و يا مرسوم، اميدوارم شما NYE شگفت انگيز با خانواده و دوستان شما را دوست دارم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Matt نقش بلور ناهیرا مجله فراستو فروشگاه عسل الی Lisa برترین برندهای درب اپارتمانی سفید در مشهد عباس اميري Lisa به نام خدایی که در همین نزدیکی است...